Szybki dostęp:
Przejdź do menu głównego Nagłówek strony
Skontaktuj się z nami
zdjęcie lekarza ze strzykawką szczepienie przeciwko covid19

Szczepienia przeciwko COVID-19

Szczepimy przeciw COVID-19

W Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich trwają szczepienia personelu medycznego i niemedycznego przeciw COVID-19.

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień nasza placówka, jako tzw. szpital węzłowy, przeprowadza szczepienia swoich pracowników, a także osób zatrudnionych w innych placówkach sektora ochrony zdrowia (termin zgłoszenia upłynął 14.01). Do szczepień w szpitalach węzłowych uprawnione są też osoby z innych grup priorytetowych.

Chęć zaszczepienia w Centrum Leczenia Oparzeń należy zadeklarować za pośrednictwem swojego pracodawcy za pomocą formularzy online. Terminy zapisów dla poszczególnych grup określa na bieżąco Ministerstwo Zdrowia. Więcej na ten temat przeczytacie pod adresem www.gov.pl/web/szczepimysie/aktualnosci.

Kontakt do koordynatora szczepień w Centrum Leczenia Oparzeń: Katarzyna Sommer, tel. 504 118 375, szczepienia@clo.com.pl,
Telefon kontaktowy: 32 735 74 80 lub 32 735 74 75 (w godzinach popołudniowych, sobotę i niedzielę).

O nas

Wieści z centrum - aktualności

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non

Zobacz więcej

Kolejny szpital będzie pobierał owodnie

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie to kolejna placówka medyczna, która będzie pozyskiwać owodnię z przeznaczeniem dla siemianowickiego Centrum Leczenia Oparzeń. Owodnia jest wykorzystywana do terapii oparzeń i ran przewlekłych. Korzystają z niej m.in. górnicy ranni w wybuchu metanu w kopalni Pniówek.

Czytaj całość
Logotyp Biegu po nowe życie

Reprezentacja CLO w 20 edycji „Biegu po Nowe Życie”

Już po raz 20. wystartował Bieg po Nowe Życie – wyjątkowa sportowa impreza, promująca ideę dawstwa narządów. W zawodach w Wiśle po raz pierwszy wzięła udział reprezentacja Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Czytaj całość

5 górników wciąż w szpitalu

W Centrum Leczenia Oparzeń pozostaje jeszcze 5 górników poszkodowanych w wybuchu metanu w kopalni Pniówek.

Czytaj całość

Nasi medycy w TVN

Eksperci Centrum Leczenia Oparzeń byli gośćmi programu Dzień Dobry TVN.

Czytaj całość

IV edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Ruszył nabór wniosków w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Czytaj całość

Liczba górników leczonych w CLO zwiększyła się do 21

Do 21 pacjentów zwiększyła się liczba górników – ofiar wypadku w kopalni Pniówek, leczonych Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Pięciu z nich przebywa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii a 16 na innych oddziałach szpitala.

Czytaj całość

Ranni górnicy w naszym szpitalu

W Centrum Leczenia Oparzeń przebywa obecnie 10 górników rannych w wybuchu w kopalni Pniówek.

Czytaj całość