Szybki dostęp:
Przejdź do menu głównego Nagłówek strony
Skontaktuj się z nami

X edycja konkursu Queen Silvia Nursing Award

Z dumą przestawiamy Laureatkę X edycji konkursu Queen Silvia Nursing Award – mgr piel. Annę Hepę-Banasik na codzień związaną z naszym Centrum Leczenia Oparzeń.

Projekt „Spotkania prehabilitacyjne dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną” to wartościowa inicjatywa edukacyjno-profilaktyczna, skierowana do pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną oraz ich rodzin, odpowiadająca na realne potrzeby zdrowotne i społeczne.
Integralną częścią projektu są również badania przesiewowe w kierunku miażdżycy tętnic kończyn dolnych, umożliwiające wczesne wykrywanie powikłań i wdrażanie odpowiednich działań profilaktycznych.
Spotkania będą miały charakter interdyscyplinarny i praktyczny, prowadzone przez pielęgniarki, lekarzy oraz fizjoterapeutów.”

Celem inicjatywy jest podniesienie świadomości zdrowotnej pacjentów, wspieranie ich samodzielności oraz zapobieganie powstawaniu ran i powikłań.

„Dziękujemy za zaangażowanie nie tylko w sam konkurs, ale przede wszystkim w rozwój pielęgniarstwa oraz opieki nad pacjentami. Ta nagroda jest dowodem uznania za Pani dotychczasowe pomysły, a w szczególności podejmowane działania. Głęboko wierzymy, że będzie ona dla Pani dodatkową motywacją do dalszego rozwoju.” Takimi słowami Komisja Konkursowa podziękowała Ani za zwycięski pomysł oraz za dotychczasowe zaangażowanie w promocję zawodu pielęgniarstwa.

Gratulujemy!

O nas

Wieści z centrum - aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wydarzeniami z Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

Zobacz więcej

European Burn Association

Nasz szpital otrzymał certyfikat EBA – European Burn Association, potwierdzający spełnianie najwyższych europejskich standardów w zakresie leczenia oparzeń. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie całego zespołu medycznego oraz stosowanie nowoczesnych metod leczenia i opieki nad pacjentami.

Czytaj całość

X edycja konkursu Queen Silvia Nursing Award

Z dumą przestawiamy Laureatkę X edycji konkursu Queen Silvia Nursing Award - mgr piel. Annę Hepę-Banasik na codzień związaną z naszym Centrum Leczenia Oparzeń.

Czytaj całość

Spotkanie edukacyjne

9 grudnia b.r. mieliśmy przyjemność gościć w I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, gdzie przeprowadziliśmy wartościowe warsztaty profilaktyczne poświęcone chorobom zakaźnym dla klas o profilu biologiczno-chemicznym. Spotkanie poprowadziła nasza specjalistka, mgr piel. Katarzyna Sommer z Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich.

Czytaj całość

Informacje o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych

Informacje o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych dla pracowników obecnych i emerytowanych na rok 2025

Czytaj całość

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki – Dnia Górnika – składamy wszystkim Górnikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, siły i bezpiecznej pracy każdego dnia. 

Czytaj całość

Certyfikat „Szpital bez bólu”

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”! 

Czytaj całość

Konferencja „The Defence of Hospitals”

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich w dniach 20-21 listopada 2025 wzięło udział w konferencji „The Defence of Hospitals”, poświęconej odporności i bezpieczeństwu szpitali w sytuacjach kryzysowych.

Czytaj całość