Szybki dostęp:
Przejdź do menu głównego Nagłówek strony
Skontaktuj się z nami

Uczestniczyliśmy w targach dla seniorów

To już czwarta edycja imprezy, która w tym roku odbyła się 10 września w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie. Wydarzenie skierowane było do seniorów oraz osób i organizacji zaangażowanych w tematykę senioralną.

Goście tegorocznych Targów mogli zapoznać się z produktami i usługami dedykowanymi dla osób starszych. Jak zawsze czekały na nich ciekawe spotkania, atrakcje i konsultacje. Seniorzy mogli m.in. wziąć udział w targach produktów regionalnych i rękodzieła oraz posłuchać dobrej muzyki. Na scenie zaprezentował się m.in. się Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz DJ Vika – popularna didżejka-seniorka.

Nasz szpital zaprezentował się podczas wydarzenia w strefie Miasteczka Zdrowia, obok wielu innych podmiotów i placówek medycznych. Nasi specjaliści wykonywali u uczestników imprezy badanie ABI, podczas którego ocenia się wskaźnik kostka-ramię, który diagnozujące potencjalne problemy zdrowotne, takie jak miażdżyca zarostowa tętnic kończyn dolnych. Mieliśmy też okazję porozmawiać z seniorami o ich zdrowiu i przekazać im ważne wskazówki, jak dbać o zdrowie.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na Targi. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej ważnej dla regionu imprezie skierowanej do środowiska seniorów.

 

O nas

Wieści z centrum - aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wydarzeniami z Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

Zobacz więcej

Promotor Polski

Nagroda „Promotor Polski” to wyróżnienie przyznawane osobom, przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicą.

Czytaj całość

29 Bieg po Nowe Życie

Meldujemy się w Wiśle na 29 Biegu po Nowe Życie!

Czytaj całość

Wizyta Wiceministra Zdrowia Tomasza Maciejewskiego

Dzisiaj Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich gościło Wiceministra Zdrowia Tomasz Maciejewski. Podczas wizyty Dyrekcja Szpitala przedstawiła działalność ośrodka, jego unikalne kompetencje oraz rolę, jaką pełni w systemie ochrony zdrowia – jako jednego z kluczowych w kraju i Europie ośrodków leczenia oparzeń i ran przewlekłych.

Czytaj całość

Bezpieczny Szpital Przyszłości – Platforma Transferu Wiedzy

Wizyta studyjna w ramach programu "Bezpieczny Szpital Przyszłości - Platforma Transferu Wiedzy".

Czytaj całość

Transformacja cyfrowa ochrony zdrowia

Z radością ogłaszamy, że Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich otrzymało projekt o wartości prawie 9 milionów złotych w ramach Krajowego Planu Odbudowy (D1.1.2 Transformacja cyfrowa ochrony zdrowia).

Czytaj całość

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, spokoju oraz nadziei, która dodaje sił nawet w najtrudniejszych chwilach.

Czytaj całość

European Burn Association

Nasz szpital otrzymał certyfikat EBA – European Burn Association, potwierdzający spełnianie najwyższych europejskich standardów w zakresie leczenia oparzeń. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie całego zespołu medycznego oraz stosowanie nowoczesnych metod leczenia i opieki nad pacjentami.

Czytaj całość