Szybki dostęp:
Przejdź do menu głównego Nagłówek strony
Skontaktuj się z nami

Premiera filmu promocyjnego Klastra MEDSilesia

Zapraszamy na  premierę pierwszego z serii filmów promocyjnych przedstawiających Krajowy Klaster Kluczowy MedSilesia, z jedną z pierwszoplanowych ról członka Klastra – Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich.
W pierwszej odsłonie, oprócz naszej placówki zaprezentowany został potencjał do współpracy w branży medtech oraz specjalizacje w Klastrze m.in:
 • Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z oo. – Prezes Bogdan Traczyk.
 • Auto-Form Sp z o o i Wspólnik Sp k
 • EGZOTech
 • European HealthTech Innovation Center
 • Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
 • Pro-PLUS. Rozwiązania dla Telemedycyny
 • Reha-Bed, Łóżka Rehabilitacyjne
 • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
 • Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia
 • Śląski Uniwersytet Medyczny
 • Technomex
O nas

Wieści z centrum - aktualności

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non

Zobacz więcej

Premiera filmu promocyjnego Klastra MEDSilesia

Zapraszamy na  premierę pierwszego z serii filmów promocyjnych przedstawiających Krajowy Klaster Kluczowy MedSilesia, z jedną z pierwszoplanowych ról członka Klastra - Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich.

Czytaj całość

Stoisko CLO na targach dla seniora Silver Silesia 2022

Centrum Leczenia Oparzeń wraz z medykami z innych 11 śląskich szpitali udziela porad w Miasteczku Zdrowia podczas targów Silver Silesia 2022, odbywających się w dniach 13 do 15 czerwca w Bielsku Białej.

Czytaj całość

Centrum Leczenia Oparzeń wyróżnione tytułem „Zasłużony dla Siemianowic Śląskich”

4 czerwca w budynku SCK Parku Tradycji odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta z okazji 90 rocznicy nadania praw miejskich Siemianowicom Śląskim, na której Centrum Leczenia Oparzeń wyróżnione zostało tytułem „Zasłużony dla Siemianowic Śląskich”.

Czytaj całość

Miasteczko Zdrowia na pikniku militarnym

Centrum Leczenia Oparzeń wzięło udział w pikniku militarnym zorganizowanym z okazji Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Z porad dotyczących ran oparzeniowych i przewlekłych oraz badań skorzystali odwiedzający w sobotę, 28 maja, Park Śląski.

Czytaj całość

Kolejny szpital będzie pobierał owodnie

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie to kolejna placówka medyczna, która będzie pozyskiwać owodnię z przeznaczeniem dla siemianowickiego Centrum Leczenia Oparzeń. Owodnia jest wykorzystywana do terapii oparzeń i ran przewlekłych. Korzystają z niej m.in. górnicy ranni w wybuchu metanu w kopalni Pniówek.

Czytaj całość
Logotyp Biegu po nowe życie

Reprezentacja CLO w 20 edycji „Biegu po Nowe Życie”

Już po raz 20. wystartował Bieg po Nowe Życie – wyjątkowa sportowa impreza, promująca ideę dawstwa narządów. W zawodach w Wiśle po raz pierwszy wzięła udział reprezentacja Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Czytaj całość

5 górników wciąż w szpitalu

W Centrum Leczenia Oparzeń pozostaje jeszcze 5 górników poszkodowanych w wybuchu metanu w kopalni Pniówek.

Czytaj całość